NOWOŚCI NA STRONIE - informacje o aktualnych zmianach na stronie.

   
   
2002.11.08. -

Nowy WARSZAWSKI RAPORT zapraszam do przeczytania. Przypominam również o ewentualnym kontakcie ze mną tylko przez adres mailowy: yarost@poczta.gazeta.pl pozostałe adresy umieszczone na stronie przestały funkcjonować.

2002.10.25. -

Nowy WARSZAWSKI RAPORT zapraszam do przeczytania. Dodałem też dwa nowe linki do stron for poświęconych Warszawskiemu budownictwu, i tak jedno do forum międzynarodowego www.skyscraperscity.com/forum polskich wieżowców i forum gazety wyborczej www2.gazeta.pl/forum/regionalne/warszawa/inwestycje Przypominam również o ewentualnym kontakcie ze mną tylko przez adres mailowy: yarost@poczta.gazeta.pl pozostałe adresy przestały funkcjonować.

2002.10.15. - Nowy po dłuższej przerwie (urlop) WARSZAWSKI RAPORT zapraszam do obejrzenia. Przypominam również o ewentualnym kontakcie ze mną tylko przez adres mailowy: yarost@poczta.gazeta.pl pozostałe adresy przestały funkcjonować.
2002.09.27. - Nowy WARSZAWSKI RAPORT zapraszam do obejrzenia. Przypominam również o ewentualnym kontakcie ze mną tylko przez adres mailowy: yarost@poczta.gazeta.pl pozostałe adresy przestały funkcjonować.
2002.09.20. - Zamieściłem kilkanaście "świeżych" zdjęć z Warszawskich budów zostały umieszczone w dziale: WARSZAWSKI RAPORT. Przypominam również o ewentualnym kontakcie ze mną tylko przez adres mailowy: yarost@poczta.gazeta.pl pozostałe adresy przestały funkcjonować.
2002.09.13. - W tej chwili w przygotowaniu są duże zmiany na stronie. Z informacji istotnych to proszę nie wysyłać maili na adresy umieszczone na stronach i mające adres: coś@nowawa.prv.pl, bo niestety przestały działać jedyny adres do kontaktu to yarost@poczta.gazeta.pl i na ten adres proszę ewentualnie się ze mną kontaktować.
Dodałem nowe informacje w dziale: WARSZAWSKI RAPORT.
2002.08.30. - Dodałem cotygodniową informację w dziale: WARSZAWSKI RAPORT.
2002.08.23. - Dodałem cotygodniową informację w dziale: WARSZAWSKI RAPORT.
2002.08.16. - Dodałem nową podstronę ze względów technicznych nie jestem w stanie prezentować wszystkich informacji (zwłaszcza zdjęciowych) na bierząco dlatego postanowiłem uruchomić stronę pt: WARSZAWSKI RAPORT z najnowszymi informacjami co nowego się w tej chwili projektuje jak wygląda stan zaawansowania budów wieści z rynku nieruchomości i dodatkowo ciekawostki dotyczące budownictwa. Strona ta postaram się aby była aktualizowana co 1-2 tygodnie.
2002.08.08. -
Zmieniłem trochę oprawę graficzną strony. Dodałem podstronę z rankingiem budynków i również teraz jak poprzednio zachęcam Was do głosowania na poszczególne budynki, które się Wam podobają lub też na te, które się Wam nie podobają. Dodałem kilka budynków biurowych już istniejących głownie z centrum: Stratos, Nautylius, IPC, Roma Office Center, Holland Park, ale też kilka innych (najlepiej zajrzeć na podstronę budynki istniejące). Kilka budów: Liberty Corner, Centrum Jasna, Ekoenergocentrum, Galeria Piękna 24, Metropolitan, Marszałkowska 76 i jeszcze kilka innych (najlepiej zajrzeć na podstronę budowy). Kilka projektów m.in.: Domaniewska, (najlepiej zajrzeć na podstronę projekty). Budynki modernizowane: Plac Trzech Krzyży. Ogółem dodałem około 30 obiektów. Jeszcze raz zapraszam do głosowania na poszczególne budynki. Na początek sam zagłosowałem na kilku moich faworytów mam nadzieję, że Wy wybierzecie swoich z góry dziękuję.
2002.07.18. -
Kilka budynków hotelowych usytuowanych w ścisłym centrum Warszawy a więc: Hotel Sheraton, Ibis al. Solidarności (w kompleksie City Gate) a także zdjęcia z budów hoteli (stan na około 03.2002.) Westin, Radisson SAS oraz Gromada Dom Chłopa.
2002.07.11. -
Kilka budynków biurowych usytuowanych na terenach Służewca Przemysłowego: Ardina, Bokserska Office & Distribution Center, BTA, Budynek Biurowy ul. Obrzeźna, Optimus Tower Center, Pfizer, Budynek Biurowy ul. Postępu 3, Renault, Inne Budynki Biurowe Służewca Przemysłowego. Dodatkowo jeden zapomniany obiekt z Woli: Reprograf. Zachęcam was do głosowania na Wasze ulubione Warszawskie budynki. Zajrzyjcie do zasad oceny i spróbujcie ocenić pomoże to stworzyć Ranking Warszawskich Budynków. Nadal też podtrzymuję swoją ofertę dla osób, które pomogłyby w redakcji tej strony.
2002.07.10. -
Kilka budynków biurowych Woli usytuowanych głównie na dawnch terenach przemysłowych wzdłuż ulic Prostej, Kasprzaka, Towarowej: Kolmex, KredytBank ul. Karolkowa, KredytBank ul. Giełdowa, Pekao S.A. ul. Giełdowa, BGŻ S.A., Renaissance Plaza, Alexander Business Center, PBK ul. Towarowa, Bank Handlowy ul. Wolska, dodatkowo Inne Budynki Biurowe Woli. Pozostałe informacje jak wcześniej.
2002.07.07. -
Prezentacja kilka obiektów handlowych: C.H. Warszawa Wileńska, Sadyba Best Mall, Galeria Mokotów, Reform Center, Inne obiekty handlowe przy Al. Jerozolimskich i drobne zmiany w pozostałych obiektach handlowych. Nowe strony o budynkach biurowych usytuowanych przy Al. Jerozolimskich za Placem Zawiszy począwszy od West Gate, Eurocentrum, Philips, Philips House, Tajfun, Jerozolimskie Office Park, Ochota Office Park, Warsaw Business Technology Park (Mistral), Kopernik Office Buildings i inne obiekty biurowe przy Al. Jerozolimskich. Niestety nadal brak jest chętnych do wyrażania swojej opinii o poszczególnych budynkach przez co nie mogę stworzyć Rankingu Warszawskich Budynków. Nadal też podtrzymuję swoją ofertę dla osób, które pomogłyby w redakcji tej strony.
2002.06.30. -
Prezentacja kilku nowych budynków do działu istniejące budynki biurowe jest to kilka warszawskich wieżowców. Budynki mieszkalne Ściana Wschodnia, Hotele: Warszawa, Forum, Marriott i budynki biurowe: WTT, Ilmet, Intraco II, Fim Tower, Błękitny Wieżowiec, Pekao S.A. Nadal zachęcam do oceny budynków i zapraszam do współpracy osoby, które mogły by mi pomóc redagować tą stronę.
2002.06.29. -
Dodanie kilku nowych stron istniejących budynków biurowych (Avon, Giełda Papierów Wartościowych, GTC Biznes Park, Raiffeisen Business Center, Renaissance Tower), które są jednymi z moich ulubionych (lista jest dłuższa i będę dalej ją powiększał). Nadal zachęcam do oceny budynków będzie można wtedy stworzyć ranking najładniejszych (i najbrzydszych) warszawskich budynków. Dodatkowo dodałem kilka zdjęć Panoram Wieżowców Warszawskich.
2002.06.28. -
Dodanie kilku nowych stron istniejących budynków biurowych (Bankowy Fundusz Gwarancyjny, Norway House, WCC), które są jednymi z moich ulubionych (lista jest dłuższa i będę dalej ją powiększał). Nadal zachęcam do oceny budynków będzie można wtedy stworzyć ranking najładniejszych (i najbrzydszych) warszawskich budynków.
2002.06.23. -
Zmiana na kilku stronach (Blue Point, Praska Dominanta, ITI, WFC, Osiedle Sulejkowska, Osiedle Rondo) zdjęć na większy format, już następne zdjęcia będą w tym większym formacie. Zachęcam do oceny budynków będzie można wtedy stworzyć ranking najładniejszych (i najbrzydszych) warszawskich budynków.
2002.05.28. -
Dodanie kilku zdjęć z budowy ITI kolejnego budynku wykonywanego dla stacji telewizyjnej (Polsat, TVP).
2002.05.27. -
Dodanie kilku zdjęć już wcześniej opisanych inwestycji. Są to zdjęcia budynku TP S.A. przy ul. Moniuszki, WFC (tylko jedne) z realizacji budowy TVP S.A. i osiedli mieszkaniowych przy jeziorku skaryszewskim tj. Osiedle Park Skaryszewski, Osiedle Sonata
2002.05.18. -
Rusza strona internetowa na razie są to zdjęcia głównie z Praskiej częci Warszawy (ale nie chcę się skupiać tylko na tej części Warszawy). Niektóre ze zdjęć są kiepskiej jakosci z góry przepraszam po prostu były to moje początki fotografowania postaram się zrobić lepsze w przyszłosci i je wymienić. Mam jeszcze w tej chwili około 400 zdjęć, które czekają w kolejce na skanowanie i umieszczenie na stronie.
P.S. Przepraszam za błędy graficzne na stronie większość wynika z błędów jakie wprowadza program z serwera instalujący baner reklamowy i sprawdzający połączenia.